O nas

Fotograf Ślubny - ANDRZEJ DOMŻALSKI

FOTOGRAF ŚLUBNY – ANDRZEJ DOMŻALSKI

Nazywam się ANDRZEJ DOMŻALSKI. Nie pamiętam, kiedy zrobiłem swoje pierwsze zdjęcie, ale pamiętam, że mając 6 lat miałem pierwszą wystawę zdjęć (na gazetce zakładowej u mojej mamy) ;). Później jakoś się potoczyło: kółko, kursy i warsztaty fotograficzne, gazeta miejska (Ziemia Michałowska). Po szkole dalej wokół fotograficznej pasji. Współpracowałem z gazetami regionalnymi zaczynając od Nowości poprzez Wyborczą, Czas Brodnicy i Chełmna na Pomorskiej skończywszy w 2004 roku. W międzyczasie epizody reportersko – operatorskie w telewizjach kablowych (Eltronik, Szel-Sat, PTK) oraz realizacja zamówionych materiałów dla TVP, Polsat, Nasza TV, TV Podróże. W 1999 roku zdobyłem uprawnienia do nauczania fotografii. Po rozstaniu z prasą lokalną współpraca z wydawnictwami przy tworzeniu plakatów, zdjęć i ilustracji. Prowadzenie kursów i warsztatów z fotografii, dziennikarstwa prasowego i telewizyjnego. Praca na zlecenia muzeów oraz pracowni konserwatorskich przy tworzeniu dokumentacji fotograficznej, filmowej i ikonograficznej…
Fotograf Ślubny - MAGDALENA DOMŻALSKA

FOTOGRAF – MAGDA DOMŻALSKA

MAGDALENA DOMŻALSKA
Ścisły umysł z tego samego rocznika. Matematyk z zacieniem artystycznym. W 2005 roku obroniła dyplom w zakresie wychowania muzycznego i plastycznego. Na co dzień nauczyciel w weekendy fotograf i filmowiec.

Fotografia ślubna to nasza praca. Lubimy ją bardzo, bo pozwala nam realizować i rozwijać nasze pasje. Wbrew pozorom nie jest to łatwa dziedzina fotografii, zwłaszcza kiedy chce się wykonywać ją naprawdę dobrze. Obraliśmy sobie za cel robić jak najlepsze zdjęcia ślubne, dlatego stale trzymamy się swoich zasad. Najważniejsze z nich to: kreatywność, wysokie poczucie estetyki i precyzja (zarówno w kadrach, jak i samej obróbce zdjęć) oraz trwała i profesjonalna oprawa.

Wspólnie

z Magdą tworzymy zgrany zespół fotografów ślubnych.

W tym jedynym,

bardzo ważnym dla Was dniu, nie można pozwolić sobie na to że któryś z naszych „sprzętów” okazał się zawodny. Dla tego korzystamy wyłącznie z profesjonalnych i niezawodnych rozwiązań.
W naszych torbach są
3 lustrzanki Nikon
lustrzanka FujiFilm
7 obiektywów do rożnych zadań (Nikkor, Fujinon, Tamron, Sigma)
5 lamp błyskowych Nikon
3 wyzwalacze radiowe
2 laptopy
2 statywy fotograficzne
monopod
oraz całe mnóstwo innych zabawek, modyfikatorów etc…

W razie potrzeby możemy zabrać ze sobą sprzęt studyjny, tzn. dodatkowe lampy, statywy, tła, wyzwalacze, itd..

Ponad to do realizacji filmowych używamy
3 profesjonalne kamery Canon
2 kamery sportowe Sony
2 lustrzanki do filmowania
2 statywy video
flycam
kapsułowy rejestrator dźwięku ZOOM (4 kanałowy)
zestaw mikrofonów bezprzewodowych
mikrofony przewodowe
oraz całe mnóstwo innych dodatków etc…

inni o nas i przykłady naszej aktywności

Jeden z reportaży ze starych czasów w TVK ELtronik (04:00 – 04:05 długie włosy kamera na ramieniu to ja ;)  ) Moto Camping Brodnica ’98

Fragment katalogu – Toruńska fotografia artystyczna 2003 katalog T F A 2003 – pdf

Udział w akcji wózek akcja wózek – pdf

Nasze zdjęcia na portalu aktywna wieś www.aktywnawies.pl